TURNIEJ RODZICE KONTRA UCZNIOWIE ROZSTRZYGNIĘTY

Miło mi poinformować, iż Turniej Rodzice Kontra Uczniowie został rozstrzygnięty!
Dziękuję wszystkim Uczestnikom, a w szczególności Rodzicom, którzy czynnie włączyli się w realizację projektu oraz tym, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w zaplanowanym turnieju. Konkurs został zorganizowany dla osób chętnych. Zgłosiło się 15 rodziców i 15 uczniów. Obejmował tematykę realizowaną na zajęciach zawartą w czterech blokach tematycznych: I — Zegar, II — Kalendarz, III — Strefy czasu, IV — Prędkość, droga, czas. Składał się z 40 pytań o różnym stopniu trudności. Rodzice i uczniowie rozwiązywali ten sam test. Zmagania były bardzo zacięte, a wynik do ostatniej chwili niepewny. Ostatecznie, minimalną, 5-procentową przewagą wygrali... Rodzice! GRATULUJEMY! Biorąc pod uwagę fakt, iż większość zgłoszonych do turnieju uczniów uczęszcza do klasy 4, gratulacje należą się wszystkim uczestnikom. Mam nadzieję, że w przyszłości tego typu działania, w szczególności konkursy tematyczne z udziałem rodziców, staną się z jednej strony ciekawą formą spędzania czasu, a z drugiej przypomnieniem i utrwaleniem nabytej wiedzy. Jeszcze raz dziękuję wszystkim Uczestnikom za udział w projekcie i dostarczenie wielu emocji, a Rodzicom za profesjonalną pomoc udzieloną swoim dzieciom podczas realizacji projektu w formie on-line.