Nasza szkoła została laureatem konkursu #OSEWyzwanie, w którym nagrodą jest mobilna pracownia multimedialna. Dzięki tej pracowni będziemy mogli prowadzić cyfrowe lekcje i korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.
Udział w konkursie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na nasz konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.
Szczególne podziękowania dla Karoliny Barbach za przygotowanie pracy plastycznej oraz Pań Kingi Piwowarskiej, Dominiki Gołuńskiej za nieocenioną pomoc i wsparcie oraz Ewy Marzec za zajęcia w tygodniu kodowania.

praca konkursowa

Utworzono dnia 17.02.2020, 10:39